Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, antracit - W420H-030-300-66
search
Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, antracit - W420H-030-300-66 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, antracit - W420H-030-300-66 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, antracit - W420H-030-300-66 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, antracit - W420H-030-300-66 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, antracit - W420H-030-300-66 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, antracit - W420H-030-300-66
Index:
W420H-030-300-66
Výška:
300 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
1909 W
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 103 mm
Rozestup připojení: 25 cm
Rozestup vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Tepelný výkon:
- 55/45/20 °C 1060 W
- 75/65/20 °C 1909 W
- 90/70/20 °C 2356 W
Přípojky:
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, trvalý lakový povrch - DIN 99500
Určeno pro prostory se zvýšenými hygienickými standardy
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Fotky zobrazují radiátor ve velikosti 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
103 mm
1909 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20,01%
Index:
W420H-030-300-66
300 mm
3000 mm
1909 W