Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, bílý - W420H-030-300-00
search
Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, bílý - W420H-030-300-00 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, bílý - W420H-030-300-00 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, bílý - W420H-030-300-00 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, bílý - W420H-030-300-00 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, bílý - W420H-030-300-00 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, bílý - W420H-030-300-00
	Ocel Ocel
Vysoký tepelný výkon Vysoký tepelný výkon
Zvýšený hygienický standard Zvýšený hygienický standard
Index:
W420H-030-300-00
Výška:
300 mm
Barva:
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
1909 W
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 103 mm
Rozteč připojení: 25 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálků: 33,3 mm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Provozní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 1060 W
- 75/65/20 °C 1909 W
- 90/70/20 °C 2356 W
Přípoje:
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovací povlak - DIN 99500
Určen pro místnosti s vyššími hygienickými standardy
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Fotografie ukazují radiátor o rozměru 600 x 1200 mm.
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Vysoký tepelný výkon
Zvýšený hygienický standard
Lakýrnický povlak: DIN 99500
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
103 mm
Tepelný výkon
1909 W
Barva
Materiál
Ocel
Typ
20
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
25 cm
Připojení
Boční
Orientace
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Index:
W420H-030-300-00
300 mm
3000 mm
1909 W