Mexen Flat VS20S deskový radiátor 2000 x 600 mm, dolní středové připojení, 1417 W, černý - W6VS20S-200-060-70
search
Mexen Flat VS20S deskový radiátor 2000 x 600 mm, dolní středové připojení, 1417 W, černý - W6VS20S-200-060-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 2000 x 600 mm, dolní středové připojení, 1417 W, černý - W6VS20S-200-060-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 2000 x 600 mm, dolní středové připojení, 1417 W, černý - W6VS20S-200-060-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 2000 x 600 mm, dolní středové připojení, 1417 W, černý - W6VS20S-200-060-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 2000 x 600 mm, dolní středové připojení, 1417 W, černý - W6VS20S-200-060-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 2000 x 600 mm, dolní středové připojení, 1417 W, černý - W6VS20S-200-060-70 Mexen Flat VS20S deskový radiátor 2000 x 600 mm, dolní středové připojení, 1417 W, černý - W6VS20S-200-060-70
Index:
W6VS20S-200-060-70
Výška:
2000 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
1417 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 2000 mm
Šířka (X): 600 mm
Hloubka: 70 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 739 W
- 75/65/20 °C 1417 W
- 90/70/20 °C 1788 W
Připojení:
- 2xG ½” dolní středové
- 4xG ½” boční
Vysoce kvalitní, trvalá povrchová úprava - DIN 99500
V balení: zavěšení, montážní souprava, zátky a odvzdušnění
Obrázky ukazují radiátor ve velikosti 600 x 1800 mm.
Lakýrnický povlak: DIN 99500
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
600 mm
Výška
2000 mm
Hloubka
70 mm
Tepelný výkon
1417 W
Návod k obsluze
20%
Index:
W6VS20S-200-060-70
2000 mm
600 mm
1417 W