Mexen Palmdale vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1327-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Palmdale vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1327-1227-187-255-4V1-01 Mexen Palmdale vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-Fuga, Dub - F1327-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Montáž na lepidlo Montáž na lepidlo
Třída odolnosti proti oděru: AC4 Třída odolnosti proti oděru: AC4
Index:
F1327-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Vzor - Deska - ()
Mexen Palmdale panele winylové jsou ideální volbou pro všechny, kdo hledají trvanlivou a esteticky přitažlivou podlahu. S délkou 1227 mm a šířkou 187 mm poskytnou dokonalé řešení pro jakýkoli prostor. Tyto panely o tloušťce 2,5 mm se mohou pochlubit odolností vůči vodě a mechanickým poškozením. S třídou odolnosti AC4 a užitkovostí třídy 32, nabízejí vynikající ochranu. Díky 4-stranné V-drážce a snadné údržbě jsou skvělou volbou pro moderní domácnosti. Integrovaná PVC podložka zajišťuje komfort i kompatibilitu s podlahovým vytápěním.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída použití: 32
Počet kusů v balení: 12
Množství m² v balení: 2,75
Struktura: Dub
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2 kV
4-stranná V-Fuga
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LVT
Montáž na lepidlo
Třída veřejné použitelnosti: 32
Integrovaný podklad
Vodotěsné
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Dokonalá akustika interiéru
Odolné
Odolné proti ohni
Protiskluzové
V-fuga
Vhodné pro podlahové vytápění
Odolné vůči znečištění
Antistatické
20letá záruka
Série
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Vzor
Materiál
Plast
Způsob montáže
Na lepidlo
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Počet kusů v balení
12
Množství m² v balení
2,75
V-Fuga
Struktura
Dub
Odstín
Přírodní
Vzorek
Ne
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
2.7533 m2
Částka balíků 1 - Počet kusů: 12
LVT LVT
Index:
F1327-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm