Mexen Rocky Mountain vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-spára, Dub - F1342-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Rocky Mountain vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-spára, Dub - F1342-1227-187-255-4V1-01 Mexen Rocky Mountain vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-spára, Dub - F1342-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1342-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Dub
Vzor - Deska - ()
Mexen Rocky Mountain panele vinylové 1227 x 187 mm přináší luxusní vzhled dřevěného dubu v kombinaci s odolností a praktičností vinylu. S tloušťkou 2,5 mm a třídou oděru AC4 jsou ideální pro běžné i komerční prostory. Díky své voděodolnosti 100 % a integrovanému PVC podkladu panel zvládne každodenní výzvy. Struktura dubového dřeva a 4-stranná V-drážka přidávají autentický vzhled. Kompatibilita s podlahovým vytápěním a snadná údržba dělají z tohoto výrobku skvělou volbu pro váš domov.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída otěruvzdornosti: AC4
Třída užitečnosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Množství m² v balení: 2,75
Struktura: Dub
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-spára
Integrovaný podklad PVC
Vodotěsnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost vůči mechanickému poškození a poškrábání
Měkké a příjemné na dotek
Struktura dřeva
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Dub
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1342-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm