Mexen Silver Waves vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážky, Kámen - F1344-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Silver Waves vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážky, Kámen - F1344-1227-187-255-4V1-01 Mexen Silver Waves vinylové panely 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad PVC, 4 V-drážky, Kámen - F1344-1227-187-255-4V1-01
Index:
F1344-1227-187-255-4V1-01
Délka:
1227 mm
Šířka:
187 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Vzor - Deska - ()
Mexen Silver Waves panele vinilové o rozměrech 1227 x 187 mm a tloušťce 2,5 mm nabízejí vynikající kvalitu díky své třídě odolnosti AC4 a třídě užitnosti 32. Podlahy mají 4strannou V-drážku a strukturu kamene, což dodává interiéru elegantní vzhled. Jsou vodotěsné, kompatibilní s podlahovým vytápěním a poskytují odpružení díky integrovanému podkladu z PVC. Jsou snadno čistitelné, antistatické a nabízí vysokou odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání. Ideální volba pro trvanlivý a estetický interiér.
Specifikace produktu:
Délka: 1227 mm
Šířka: 187 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti opotřebení: AC4
Třída užitnosti: 32
Počet kusů v balení: 12
Množství m² v balení: 2,75
Struktura: Kámen
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4stranná V-drážka
Integrovaný podklad PVC
Voděodolnost - 100%
Povrch usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
20letá záruka
Série
Délka
1227 mm
Šířka
187 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Návod k obsluze
20,03%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1344-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm