Mexen Glacier White vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad, 4 V-drážka, Jazz White - F1451-0610-305-255-4V1-01
search
Mexen Glacier White vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad, 4 V-drážka, Jazz White - F1451-0610-305-255-4V1-01 Mexen Glacier White vinylové panely 610 x 305 mm LVT Dryback 2,5 mm, podklad, 4 V-drážka, Jazz White - F1451-0610-305-255-4V1-01
Index:
F1451-0610-305-255-4V1-01
Délka:
610 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Struktura:
Jazz Bílá
Vinylové panely Mexen Glacier White nabízejí vynikající odolnost a eleganci s rozměry 610 x 305 mm. Díky tloušťce 2,5 mm a nosné vrstvě 0,55 mm zajišťují dlouhou životnost a třída zátěže AC4 poskytuje vysokou odolnost vůči opotřebení. Styl Jazz White dodává prostorům moderní vzhled, zatímco 4stranná V-Fuga a voděodolnost zajišťují snadnou údržbu. Antistatické vlastnosti a kompatibilita s podlahovým vytápěním činí z těchto panelů ideální volbu pro každý domov.
Specifikace produktu:
Délka: 610 mm
Šířka: 305 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Tloušťka opotřebovací vrstvy: 0,55 mm
Třída odolnosti proti oděru: AC4
Třída použití: 32
Množství kusů v balení: 12
Množství m² v balení: 2,23
Struktura: Jazz White
Materiál: Plast
Způsob montáže: Na lepidlo
Třída protiskluzovosti: DS
Tepelná vodivost: 0,087 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaný PVC podklad
Voděodolnost - 100%
Povrchová úprava usnadňující čištění nečistot
Odolnost proti mechanickému poškození a poškrábání
Kompatibilita s nízkoteplotním podlahovým vytápěním
20letá záruka
Série
Délka
610 mm
Šířka
305 mm
Tloušťka
2,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Jazz Bílá
Návod k obsluze
20,1%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1451-0610-305-255-4V1-01
610 mm
305 mm
2,5 mm