Mexen Kai DR70 podomítkový vanový a sprchový set s dešťovou sprchou 30 cm, bílý - 77602DR70301-20
search
Keramická hlavice Keramická hlavice
Termostat Termostat
Blokáda 38°C Blokáda 38°C
Index:
77602DR70301-20
Baterie:
Barva - Bílá - ()
Specifikace produktu:
Materiál baterie: Mosaz
Hlava: Termostatická
Povrchová úprava: Bílá
Připojení: 2x vstup G 1/2" a 3x výstup G 1/2"
Omezení horké vody při 38° C
Sada: Podomítková a nástěnná část
Materiál dešťové sprchy: Nerezová ocel S304
Povrchová úprava: Bílá
Rozměry: ø30 cm
Standardní přípojka 1/2"
Tloušťka: 2 mm
Povrch talíře je odolný proti matování a korozi
Dešťová sprcha má gumové trysky, které zabraňují usazování kamene
Materiál ramene: Nerezová ocel S304
Typ montáže: Nástěnná
Délka: 40 cm
Šířka: 20 mm
Standardní přípojka 1/2"
Úhel ohybu ramene: 90°
Povrch je odolný proti matování a korozi
Materiál výtokové hubice: Mosaz
Dostřik výtokové hubice: 174 mm
Vzdálenost od stěny: 184 cm
Rozměry rozety: ø52
Typ: Nástěnná
Přípojka: 1/2 palce
Perlátor: Ano
Materiál přípojky: Mosaz
Typ montáže: Nástěnná
Rozměry rozety: ø50 mm
Vzdálenost od stěny: 55 mm
Materiál sluchátka: Mosaz
Počet funkcí: 1
Přípojka: G 1/2"
Výška: 200 mm
Šířka: 35 mm
Mosazné koncovky
Hladký povrch usnadňuje údržbu
Otočné koncovky zabraňují kroucení
Flexibilní materiál odolný proti tahání a ohýbání
Termostat
Blokáda 38°C
Slim
Dešťová hlavice má tloušťku pouhých 8 mm, což jí dodává mimořádně štíhlý vzhled. Tenká konstrukce se dokonale hodí do moderního koupelnového interiéru, vytváří dojem lehkosti. Skvělá volba pro minimalistické aranžmá.
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
  • Jiné varianty
20,01%
Termostat Termostat
Blokáda 38°C Blokáda 38°C