Mexen Xorin dřez ocelový 2-komorový 780 x 450 mm, inox HC -6441782000-01HC
  • Dny kuchyně
search
Mexen Xorin dřez ocelový 2-komorový 780 x 450 mm, inox HC -6441782000-01HC Mexen Xorin dřez ocelový 2-komorový 780 x 450 mm, inox HC -6441782000-01HC Mexen Xorin dřez ocelový 2-komorový 780 x 450 mm, inox HC -6441782000-01HC Mexen Xorin dřez ocelový 2-komorový 780 x 450 mm, inox HC -6441782000-01HC Mexen Xorin dřez ocelový 2-komorový 780 x 450 mm, inox HC -6441782000-01HC
Nerezová ocel AISI 304 Nerezová ocel AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Odolnost proti poškrábání Odolnost proti poškrábání
Index:
6441782000-01HC
Barva:
Barva - Nerez - ()
Povrch - Včelí plástev - ()
Specifikace produktu:
Velikost: 780x450x200 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 400x352,5 mm (větší), 352,5x350 mm (menší)
Tloušťka ocelového okraje: 3 mm
Tloušťka oceli komory: 1 mm
Poloměr zaoblení rohů komory: R10
Průměr odtoku: Ø92 mm
Typ: 2-komorový
Typ: Zapustěný do desky
Materiál: Nerezová ocel AISI 304
Barva: Inox
Povrch: Plástev
Povrchová úprava sifonu: Inox
Přepadový otvor: Ano
Otvor na baterii: Ano
Manuální sifon v sadě s košíkem na odpadky a zátkou
Další krytka na odtok
Skrytý přepadový otvor
Odhlučňovací rohože pro dřez
Odolnost proti nárazu, poškrábání a zabarvení
Odolnost proti vysokým teplotám a tepelnému šoku
Povrch usnadňující čištění
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Nerezová ocel AISI 304
PerfectClean
Odolnost proti poškrábání
Odolnost proti znečištění
Odolnost vůči vysoké teplotě
Tlumicí rohože na dřez
Skrytý přepadový otvor
2 roky záruky
Série
Delší strana
780 mm
Kratší strana
450 mm
Barva
Povrch
Včelí plástev
Tvar
Obdélníkový
Síla montáže
Univerzální
Sifon v balení
Ano
Počet komor
Otvor
1
Odkapávač
Bez odkapávače
Převod
Ano
Návod k obsluze
20%