Mexen PEX-P lisovací třmen, lisovaný PEX 32 x 1 GZ x 32 - W97133-3210M32-00
search
Index:
W97133-3210M32-00
Průměr připojení 1:
32 mm
Průměr připojení 2:
1" AG
Průměr přípoje 3:
32 mm
Technické údaje:
Průměr připojení 1: 32 mm
Průměr připojení 2: 1" GZ
Průměr připojení 3: 32 mm
Tělo: Měď s niklovou povrchovou úpravou
Kroužek: PE
Pouzdro: Nerezová ocel 304
O-kroužky: NBR
Pro čelisti typu: U
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Kontrolní okénko umožňuje ujistit se, že trubka byla přitlačena na konec spojky
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Průměr připojení 1
32 mm
Průměr připojení 2
1" AG
Průměr přípoje 3
32 mm
Certifikát PZH
20,16%
Index:
W97133-3210M32-00
32 mm
1" AG
32 mm