Mexen PEX-P lisovaný třmen, lisovaný PEX 32 x 1 GW x 32 - W97132-3210F32-00
search
Index:
W97132-3210F32-00
Průměr připojení 1:
32 mm
Průměr připojení 2:
1" IG
Průměr přípoje 3:
32 mm
Technické údaje:
Průměr připojení 1: 32 mm
Průměr připojení 2: 1"  GW
Průměr připojení 3: 32 mm
Tělo: Mosaz s niklovanou povrchovou úpravou
Kroužek: PE
Objímka: Nerezová ocel 304
O-kroužky: NBR
Pro čelisti typu: U
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Kontrolní okénko umožňuje ověřit, že trubka byla zcela zatlačena do konce tvarovky
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Průměr připojení 1
32 mm
Průměr připojení 2
1" IG
Průměr přípoje 3
32 mm
Certifikát PZH
20,15%
Index:
W97132-3210F32-00
32 mm
1" IG
32 mm