Mexen PEX-P lisovací, stlačitelný T-kus PEX 25 x 1 GW x 25 - W97132-2510F25-00
search
Mosaz Mosaz
1 Mpa 1 Mpa
Odolnost vůči vysoké teplotě Odolnost vůči vysoké teplotě
Index:
W97132-2510F25-00
Druh:
Trojník
Průměr připojení 1:
25 mm
Průměr připojení 2:
1" IG
Průměr přípoje 3:
25 mm
Technické údaje:
Průměr připojení 1: 25 mm
Průměr připojení 2: 1" GW
Průměr připojení 3: 25 mm
Tělo: Mosaz s niklovanou povrchovou úpravou
Kroužek: PE
Objímka: Nerezová ocel 304
O-kroužky: NBR
Pro čelisti typu: U
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Kontrolní okénko umožňuje se ujistit, že trubka byla přitlačena na konec spojky
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost vůči vysoké teplotě
10 let záruka
Atest hygieničnosti PZH
Série
Druh
Trojník
Průměr připojení 1
25 mm
Průměr připojení 2
1" IG
Průměr přípoje 3
25 mm
Návod k montáži
Informace o bezpečnosti
Podmínky záruky
Certifikát PZH
20,06%
Mosaz Mosaz
1 Mpa 1 Mpa
Index:
W97132-2510F25-00
25 mm
1" IG
25 mm