Mexen PEX-P svěrné odbočení, lisované PEX 25 x 1 GZ x 25 - W97133-2510M25-00
search
Index:
W97133-2510M25-00
Průměr připojení 1:
25 mm
Průměr připojení 2:
1" AG
Průměr přípoje 3:
25 mm
Technické údaje:
Průměr připojení 1: 25 mm
Průměr připojení 2: 1" GZ
Průměr připojení 3: 25 mm
Těleso: Mosaz s niklovaným povrchem
Kroužek: PE
Pouzdro: Nerezová ocel 304
O-kroužky: NBR
Pro čelisti typu: U
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Kontrolní okénko umožňuje ověřit, zda je trubka dotažena až ke konci spojky
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Průměr připojení 1
25 mm
Průměr připojení 2
1" AG
Průměr přípoje 3
25 mm
Certifikát PZH
20,07%
Index:
W97133-2510M25-00
25 mm
1" AG
25 mm