Mexen PEX-S šroubený T-kus PEX 32 x 1 GW x 32 - W97232-3210F32-00
search
Mosaz Mosaz
1 Mpa 1 Mpa
Odolnost vůči vysoké teplotě Odolnost vůči vysoké teplotě
Index:
W97232-3210F32-00
Druh:
Trojník
Průměr připojení 1:
32 mm
Průměr připojení 2:
1" IG
Průměr přípoje 3:
32 mm
Technické údaje:
Průměr přípojky 1: 32 mm
Průměr přípojky 2: 1" GW
Průměr přípojky 3: 32 mm
Tělo: Mosaz s niklovaným povrchem
Podložka: PTFE
O-kroužky: NBR
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 10 bar
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost vůči vysoké teplotě
10 let záruka
Atest hygieničnosti PZH
Série
Druh
Trojník
Průměr připojení 1
32 mm
Průměr připojení 2
1" IG
Průměr přípoje 3
32 mm
Návod k montáži
Informace o bezpečnosti
Podmínky záruky
Certifikát PZH
20,15%
Mosaz Mosaz
1 Mpa 1 Mpa
Index:
W97232-3210F32-00
32 mm
1" IG
32 mm