Mexen PEX-S šroubovací odbočka PEX 25 x 1 GW x 25 - W97232-2510F25-00
search
Mosaz Mosaz
1 Mpa 1 Mpa
Odolnost vůči vysoké teplotě Odolnost vůči vysoké teplotě
Index:
W97232-2510F25-00
Druh:
Trojník
Průměr připojení 1:
25 mm
Průměr připojení 2:
1" IG
Průměr přípoje 3:
25 mm
Technické údaje:
Průměr přípojky 1: 25 mm
Průměr přípojky 2: 1" GW
Průměr přípojky 3: 25 mm
Tělo: Mosaz s niklovou povrchovou úpravou
Podložka: PTFE
O-kroužky: NBR
Teplota provozu: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost vůči vysoké teplotě
10 let záruka
Atest hygieničnosti PZH
Série
Druh
Trojník
Průměr připojení 1
25 mm
Průměr připojení 2
1" IG
Průměr přípoje 3
25 mm
Návod k montáži
Informace o bezpečnosti
Podmínky záruky
Certifikát PZH
20,25%
Mosaz Mosaz
1 Mpa 1 Mpa
Index:
W97232-2510F25-00
25 mm
1" IG
25 mm