Mexen PEX-S šroubovací trojúhelník PEX 25 x 1 GZ x 25 - W97233-2510M25-00
search
Index:
W97233-2510M25-00
Druh:
Trojník
Průměr připojení 1:
25 mm
Průměr připojení 2:
1" AG
Průměr přípoje 3:
25 mm
Technické údaje:
Průměr připojení 1: 25 mm
Průměr připojení 2: 1" GZ
Průměr připojení 3: 25 mm
Korpus: Mosaz s niklovaným povlakem
Podložka: PTFE
O-kroužky: NBR
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 10 bar
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Druh
Trojník
Průměr připojení 1
25 mm
Průměr připojení 2
1" AG
Průměr přípoje 3
25 mm
Certifikát PZH
20,08%
Index:
W97233-2510M25-00
25 mm
1" AG
25 mm