Mexen BRASS mosazný prodlužovač kulatý 3/4 GW x 3/4 GZ, 50 mm - W97415-3434-50
search
Mexen BRASS mosazný prodlužovač kulatý 3/4 GW x 3/4 GZ, 50 mm - W97415-3434-50 Mexen BRASS mosazný prodlužovač kulatý 3/4 GW x 3/4 GZ, 50 mm - W97415-3434-50
Index:
W97415-3434-50
Délka:
50 mm
Průměr připojení 1:
3/4" VG
Průměr připojení 2:
3/4" AG
Technické údaje:
Průměr připojení 1: 3/4" GW
Průměr připojení 2: 3/4" GZ
Délka: 50 mm
Materiál: Mosaz
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Délka
50 mm
Průměr připojení 1
3/4" VG
Průměr připojení 2
3/4" AG
Průměr připojení 4
1" Vnější závit
Certifikát PZH
20,16%
Index:
W97415-3434-50
50 mm