Mexen BRASS prodloužení kulaté mosazné 1 GW x 1 GZ, 50 mm - W97415-1010-50
search
Mexen BRASS prodloužení kulaté mosazné 1 GW x 1 GZ, 50 mm - W97415-1010-50 Mexen BRASS prodloužení kulaté mosazné 1 GW x 1 GZ, 50 mm - W97415-1010-50
Index:
W97415-1010-50
Délka:
50 mm
Průměr připojení 1:
1" VG
Průměr připojení 2:
1" AG
Technické údaje:
Průměr přípoje 1: 1" GW
Průměr přípoje 2: 1" GZ
Délka: 50 mm
Materiál: Mosaz
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Délka
50 mm
Průměr připojení 1
1" VG
Průměr připojení 2
1" AG
Certifikát PZH
20,09%
Index:
W97415-1010-50
50 mm
1" VG
1" AG