Mexen BRASS mosazný závitový vývod 1 GZ x 1 GZ, 100 mm - W97427-1010-100
search
Mexen BRASS mosazný závitový vývod 1 GZ x 1 GZ, 100 mm - W97427-1010-100 Mexen BRASS mosazný závitový vývod 1 GZ x 1 GZ, 100 mm - W97427-1010-100
Index:
W97427-1010-100
Délka:
100 mm
Technické údaje:
Průměr přípojky 1: 1" GZ
Průměr přípojky 2: 1" GZ
Délka: 100 mm
Materiál: Mosaz
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Série
Délka
100 mm
Druh
Krček
Průměr připojení 1
1" VZ
Průměr připojení 2
1" AG
Certifikát PZH
20,23%
Index:
W97427-1010-100
100 mm