Mexen AL-L trubka PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 mb - W97101-1620-100
search
Mexen AL-L trubka PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 mb - W97101-1620-100 Mexen AL-L trubka PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 mb - W97101-1620-100 Mexen AL-L trubka PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 mb - W97101-1620-100
Antidifuznost 100% Antidifuznost 100%
Všestranné použití Všestranné použití
Odolnost vůči vysoké teplotě Odolnost vůči vysoké teplotě
Index:
W97101-1620-100
Druh:
Trubka
Délka:
100 m
Průměr:
20 mm
Průměr - 20 mm - ()
Technické údaje:
Délka: 100 mb
Vnější průměr: 20 mm
Tloušťka stěny: 2 mm
Střední vrstva: 0,23 mm
Počet vrstev: 5
Vnější vrstva: Polyethylen
Střední vrstva: Hliník
Vnitřní vrstva: Síťovaný polyethylen
Typ spojení: Svařované laserem
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak při 20°C: 10 bar
Odolnost proti průniku plynů a korozi: 100% antidyfuzní
Koeficient lineární roztažnosti: 0,024mm/(m⋅K)
Tepelná vodivost: 0,43 W/(m²K)
Reakce na oheň: Třída E
Minimální poloměr ručního ohybu: 100 mm
Minimální poloměr ohybu s pružinou: 70 mm
Použití:
- ústřední topení
- podlahové vytápění
- studená a teplá užitková voda
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Antidifuznost 100%
Všestranné použití
Odolnost vůči vysoké teplotě
10 let záruka
Hygienický atest PZH
Série
Délka
100 m
Průměr
20 mm
Druh
Trubka
Informace o bezpečnosti
Podmínky záruky
Test PZH
20,01%
Index:
W97101-1620-100
20 mm
Průměr - 20 mm - ()