Mexen AL-L trubka PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97100-1620-100
search
Mexen AL-L trubka PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97100-1620-100 Mexen AL-L trubka PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97100-1620-100 Mexen AL-L trubka PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97100-1620-100
Antidifuznost 100% Antidifuznost 100%
Všestranné použití Všestranné použití
Odolnost vůči vysoké teplotě Odolnost vůči vysoké teplotě
Index:
W97100-1620-100
Druh:
Trubka
Délka:
100 m
Průměr:
20 mm
Průměr - 20 mm - ()
Technické údaje:
Délka: 100 m
Vnější průměr: 20 mm
Tloušťka stěny: 2 mm
Tloušťka mezivrstvy: 0,23 mm
Počet vrstev: 5
Vnější vrstva: Síťovaný polyetylen
Mezivrstva: Hliník
Vnitřní vrstva: Síťovaný polyetylen
Typ spojení: Svařované čelní laserem
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak při 20°C: 10 bar
Odolnost proti průniku plynů a korozi: Antidifuznost 100%
Součinitel délkové roztažnosti: 0,024mm/(m·K)
Tepelná vodivost: 0,43 W/(m²K)
Reakce na oheň: Třída E
Minimální poloměr ručního ohybu: 100 mm
Minimální poloměr ohybu při použití pružiny: 70 mm
Použití:
- centrální vytápění
- podlahové vytápění
- studená a teplá užitková voda
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Antidifuznost 100%
Všestranné použití
Odolnost vůči vysoké teplotě
10 let záruka
Hygienický atest PZH
Série
Délka
100 m
Průměr
20 mm
Druh
Trubka
Informace o bezpečnosti
Podmínky záruky
Test PZH
20,01%
Index:
W97100-1620-100
20 mm
Průměr - 20 mm - ()