Mexen Vito dřez granitový 1-komorový 520 x 490 mm, bílý, sifon černý - 6503521000-20-B
  • Dny kuchyně
search
Mexen Vito dřez granitový 1-komorový 520 x 490 mm, bílý, sifon černý - 6503521000-20-B Mexen Vito dřez granitový 1-komorový 520 x 490 mm, bílý, sifon černý - 6503521000-20-B Mexen Vito dřez granitový 1-komorový 520 x 490 mm, bílý, sifon černý - 6503521000-20-B Mexen Vito dřez granitový 1-komorový 520 x 490 mm, bílý, sifon černý - 6503521000-20-B Mexen Vito dřez granitový 1-komorový 520 x 490 mm, bílý, sifon černý - 6503521000-20-B
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Otvory k proražení Otvory k proražení
Index:
6503521000-20-B
Delší strana:
520 mm
Kratší strana:
490 mm
Barva:
Barva - Bílá - ()
Barva sifonu - Černá - ()
Technické údaje:
Rozměr: 520x490x210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odpadu: ø90 mm
Typ: 1-komorový
Typ: Zabudovaný do pracovní desky
Materiál: Granit
Barva: Bílá
Povrchová úprava sifonu: Černá
Přepadový otvor: Ano
Otvor pro baterii: Ano
Automatický sifon v ceně
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost proti tepelným šokům
Povrch usnadňující čištění
Jeden dodatečný předfrézovaný otvor k samostatnému vyražení ø35
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Granit
PerfectClean
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Odolnost proti poškrábání
Odolnost proti znečištění
Odolnost vůči vysoké teplotě
Trvalá barva
Automatický sifon
Úsporný sifon
Možnost připojení myčky
Přepadový otvor
10 let záruka
Série
Delší strana
520 mm
Kratší strana
490 mm
Barva
Počet komor
Otvor
2
Podřezy pod otvory
1
Odkapávač
Bez odkapávače
Automatický sifon
Ano
Převod
Ano
Barva sifonu
Černá
Návod k obsluze
20%
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Index:
6503521000-20-B
520 mm
490 mm