Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, černý skvrnitý, černý sifon - 6503521000-76-B
  • Dny kuchyně
search
Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, černý skvrnitý, černý sifon - 6503521000-76-B Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, černý skvrnitý, černý sifon - 6503521000-76-B Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, černý skvrnitý, černý sifon - 6503521000-76-B Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, černý skvrnitý, černý sifon - 6503521000-76-B Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, černý skvrnitý, černý sifon - 6503521000-76-B
Index:
6503521000-76-B
Delší strana:
520 mm
Kratší strana:
490 mm
Barva - Černá melírovaná - ()
Barva sifonu - Černá - ()
Technické údaje:
Velikost: 520x490x210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odpadu: ø90 mm
Druh: 1-komorový
Typ: Zapustitelný do desky
Materiál: Granit
Barva: Černý skvrnitý
Povrchová úprava sifonu: Černý
Přepadový otvor: Ano
Otvor na baterii: Ano
Automatický sifon v ceně
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost vůči tepelným šokům
Povrch usnadňující čištění
Jeden další předfrézovaný otvor k samostatnému vyražení ø35
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Delší strana
520 mm
Kratší strana
490 mm
Návod k obsluze
20%
Index:
6503521000-76-B
520 mm
490 mm