Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, černý/stříbrný metalický, černý sifon - 6503521000-73-B
  • Dny kuchyně
search
Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, černý/stříbrný metalický, černý sifon - 6503521000-73-B Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, černý/stříbrný metalický, černý sifon - 6503521000-73-B Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, černý/stříbrný metalický, černý sifon - 6503521000-73-B Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, černý/stříbrný metalický, černý sifon - 6503521000-73-B Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, černý/stříbrný metalický, černý sifon - 6503521000-73-B
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Otvory k proražení Otvory k proražení
Index:
6503521000-73-B
Delší strana:
520 mm
Kratší strana:
490 mm
Barva - Černá/Stříbrný metalický - ()
Barva sifonu - Černá - ()
Technické údaje:
Rozměr: 520x490x210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odtoku: ø90 mm
Typ: 1-komorový
Druh: Vestavný
Materiál: Granit
Povrchová úprava sifonu: Černý
Přepadová díra: Ano
Otvor na baterii: Ano
Automatický sifon v balení
Vysoká odolnost proti poškrábání a zabarvení
Odolnost proti tepelným šokům
Povrch usnadňující čištění
Jeden další podfrézovaný otvor k samostatnému vyražení ø35
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Granit
PerfectClean
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Odolnost proti poškrábání
Odolnost proti znečištění
Odolnost vůči vysoké teplotě
Trvalá barva
Automatický sifon
Úsporný sifon
Možnost připojení myčky
Přepadový otvor
10 let záruka
Série
Delší strana
520 mm
Kratší strana
490 mm
Počet komor
Otvor
2
Podřezy pod otvory
1
Odkapávač
Bez odkapávače
Automatický sifon
Ano
Převod
Ano
Barva sifonu
Černá
Návod k obsluze
20%
Granit Granit
PerfectClean PerfectClean
Index:
6503521000-73-B
520 mm
490 mm