Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, šedý, černý sifon - 6503521000-71-B
  • Dny kuchyně
search
Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, šedý, černý sifon - 6503521000-71-B Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, šedý, černý sifon - 6503521000-71-B Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, šedý, černý sifon - 6503521000-71-B Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, šedý, černý sifon - 6503521000-71-B Mexen Vito granitový dřez 1-komorový 520 x 490 mm, šedý, černý sifon - 6503521000-71-B
Index:
6503521000-71-B
Delší strana:
520 mm
Kratší strana:
490 mm
Barva:
Barva - Šedá - ()
Barva sifonu - Černá - ()
Technické údaje:
Velikost: 520x490x210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odpadu: ø90 mm
Typ: 1-komorový
Druh: Vestavěný do pracovní desky
Materiál: Granit
Barva: Šedá
Povrchová úprava sifonu: Černá
Přepadový otvor: Ano
Otvory na baterie: Ano
Automatický sifon v balení
Vysoká odolnost proti poškrábání a skvrnám
Odolnost proti teplotním šokům
Povrch usnadňující čištění
Jeden další předvrtaný otvor pro vlastní vyražení ø35
Otvory k proražení
Dřez má předfrézovaný otvor o průměru 35 mm k samostatnému proražení. Může být použit například k montáži dávkovače na tekutinu, který eliminuje přítomnost plastových lahví v kuchyni a dodá jí elegantní finiš.
Delší strana
520 mm
Kratší strana
490 mm
Návod k obsluze
20%
Index:
6503521000-71-B
520 mm
490 mm