Mexen Pluton koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 410 W, bílý - W106-0800-500-00-20
search
Mexen Pluton koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 410 W, bílý - W106-0800-500-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 410 W, bílý - W106-0800-500-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 410 W, bílý - W106-0800-500-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 410 W, bílý - W106-0800-500-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 410 W, bílý - W106-0800-500-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 410 W, bílý - W106-0800-500-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 410 W, bílý - W106-0800-500-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 410 W, bílý - W106-0800-500-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 410 W, bílý - W106-0800-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-0800-500-00-20
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
410 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 46 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,61 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon ohřevu:
- 75/65/20 °C - 410 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zeshora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
410 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 46 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-0800-500-00-20
800 mm
500 mm
410 W
Šířka - 500 mm - ()