Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, chrom - W106-1200-500-00-01
search
Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, chrom - W106-1200-500-00-01 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, chrom - W106-1200-500-00-01 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, chrom - W106-1200-500-00-01 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, chrom - W106-1200-500-00-01 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, chrom - W106-1200-500-00-01 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, chrom - W106-1200-500-00-01 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, chrom - W106-1200-500-00-01 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, chrom - W106-1200-500-00-01 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, chrom - W106-1200-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-1200-500-00-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
493 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 46 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,29 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výhřevný výkon:
- 75/65/20 °C - 493 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní strany vpravo nebo vlevo
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
493 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 46 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-1200-500-00-01
1200 mm
500 mm
493 W
Šířka - 500 mm - ()