Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, zlatý - W106-1200-500-00-50
search
Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, zlatý - W106-1200-500-00-50 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, zlatý - W106-1200-500-00-50 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, zlatý - W106-1200-500-00-50 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, zlatý - W106-1200-500-00-50 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, zlatý - W106-1200-500-00-50 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, zlatý - W106-1200-500-00-50 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, zlatý - W106-1200-500-00-50 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, zlatý - W106-1200-500-00-50 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 493 W, zlatý - W106-1200-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-1200-500-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
493 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 50 mm
Rozteč připojení:
- 46 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 493 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole na pravé nebo levé straně
Možnost namontování topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný povlak proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
50 mm
Tepelný výkon
493 W
Připojení
Střední , Spodní
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-1200-500-00-50
1200 mm
500 mm
493 W
Šířka - 500 mm - ()