Mexen Ops radiátor koupelnový 1300 x 550 mm, 694 W, černý - W122-1300-550-00-70
search
Mexen Ops radiátor koupelnový 1300 x 550 mm, 694 W, černý - W122-1300-550-00-70 Mexen Ops radiátor koupelnový 1300 x 550 mm, 694 W, černý - W122-1300-550-00-70 Mexen Ops radiátor koupelnový 1300 x 550 mm, 694 W, černý - W122-1300-550-00-70 Mexen Ops radiátor koupelnový 1300 x 550 mm, 694 W, černý - W122-1300-550-00-70 Mexen Ops radiátor koupelnový 1300 x 550 mm, 694 W, černý - W122-1300-550-00-70 Mexen Ops radiátor koupelnový 1300 x 550 mm, 694 W, černý - W122-1300-550-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W122-1300-550-00-70
Výška:
1300 mm
Barva:
Šířka:
550 mm
Tepelný výkon:
694 W
Výška - 1300 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1300 mm
Šířka: 550 mm
Hloubka: 135 mm
Rozteč připojení: 8 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,44 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 694 W
Přípojky:
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakový povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Série
Ops
Šířka
550 mm
Výška
1300 mm
Hloubka
135 mm
Tepelný výkon
694 W
Vzdálenost připojení
8 cm
Připojení
Spodní
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W122-1300-550-00-70
1300 mm
550 mm
694 W
Výška - 1300 mm - ()