Mexen Nevada dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 483 W, černý - W201-1200-360-00-70
search
Mexen Nevada dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 483 W, černý - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 483 W, černý - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 483 W, černý - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 483 W, černý - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 483 W, černý - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 483 W, černý - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 483 W, černý - W201-1200-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 483 W, černý - W201-1200-360-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W201-1200-360-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
483 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Mexen Nevada je moderní dekorativní radiátor o rozměrech 1200 x 360 mm, výkonu 483 W a černé barvě (RAL 9005). Vyroben z oceli, odolný proti korozi díky trvanlivému laku. Vyznačuje se univerzální roztečí připojení (boční 115 cm, středové 5 cm) a možností připojení z horní nebo spodní strany. Pracuje při maximální teplotě 95 °C a tlaku 0,6 Mpa. Součástí balení je montážní sada, závěsy, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 78 mm
Rozteč připojení:
- 115 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,42 kg
Objem: 7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 483 W
Přípoje:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a spodní strany z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
360 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
78 mm
Druh
Dekorativní
Tepelný výkon
483 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 115 cm
Připojení
Boční , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W201-1200-360-00-70
1200 mm
360 mm
483 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()