Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 705 W, černý - W201-1800-360-00-70
search
Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 705 W, černý - W201-1800-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 705 W, černý - W201-1800-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 705 W, černý - W201-1800-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 705 W, černý - W201-1800-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 705 W, černý - W201-1800-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 705 W, černý - W201-1800-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 705 W, černý - W201-1800-360-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 705 W, černý - W201-1800-360-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W201-1800-360-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
705 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Mexen Nevada je elegantní dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 360 mm, nabízející tepelný výkon 705 W. Černý povlak (RAL 9005) z vysoce kvalitní oceli je odolný vůči korozi. Univerzální boční nebo středové připojení a vertikální orientace usnadňují montáž. Radiátor funguje při teplotě do 95 °C a má maximální pracovní tlak 0,6 Mpa. Sada obsahuje závěsy, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 78 mm
Rozteč připojení:
- 175 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 20,83 kg
Objem: 10 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 705 W
Přípoje:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
360 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
78 mm
Druh
Dekorativní
705 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 175 cm
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W201-1800-360-00-70
1800 mm
360 mm
705 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()