Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 940 W, černý - W201-1800-480-00-70
search
Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 940 W, černý - W201-1800-480-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 940 W, černý - W201-1800-480-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 940 W, černý - W201-1800-480-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 940 W, černý - W201-1800-480-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 940 W, černý - W201-1800-480-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 940 W, černý - W201-1800-480-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 940 W, černý - W201-1800-480-00-70 Mexen Nevada dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 940 W, černý - W201-1800-480-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W201-1800-480-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
480 mm
Tepelný výkon:
940 W
Šířka - 480 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Mexen Nevada je dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 480 mm a topném výkonu 940 W, dostupný v elegantní černé barvě. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, zajišťuje trvanlivost a odolnost proti korozi díky lakovanému povrchu. Univerzální montáž s roztečí připojení k výběru: boční 175 cm nebo středová 5 cm, činí instalaci jednoduchou. Produkt se vyznačuje maximálním pracovním tlakem 0,6 MPa a provozní teplotou do 95°C. Ideální volba pro moderní interiéry.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 480 mm
Hloubka: 78 mm
Rozteč připojení:
- 175 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Váha: 27,60 kg
Objem: 13,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 940 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
480 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
78 mm
Tepelný výkon
940 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 175 cm
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W201-1800-480-00-70
1800 mm
480 mm
940 W
Šířka - 480 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()