Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, bílý - W212-1200-450-00-20
search
Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, bílý - W212-1200-450-00-20 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, bílý - W212-1200-450-00-20 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, bílý - W212-1200-450-00-20 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, bílý - W212-1200-450-00-20 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, bílý - W212-1200-450-00-20 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, bílý - W212-1200-450-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W212-1200-450-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
450 mm
Tepelný výkon:
917 W
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Aurora je dekorativní radiátor o rozměrech 1200 x 450 mm a výkonu 917 W, ideální pro stylové interiéry. Vyroben z oceli, v bílé barvě (RAL 9016), má trvanlivý, proti korozi odolný lakový povlak. Díky maximální pracovní teplotě 95 °C a tlaku 0,4 Mpa zajišťuje efektivní vytápění. Mexen Aurora je vybaven bočními připojeními, závěsy, montážní sadou, uzavíracími zátkami a odvzdušňovacím ventilem, což usnadňuje jeho instalaci a použití.
Technická data:
Výška: 1200 mm
Šířka: 450 mm
Hloubka: 96 mm
Osová vzdálenost: 104 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 21,61 kg
Objem: 10,4 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 917 W
Připojení:
- 4xG ½“ z vrchu a spodní části z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
450 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
96 mm
Druh
Dekorativní
917 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
104 cm
Připojení
Boční
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W212-1200-450-00-20
1200 mm
450 mm
917 W
Výška - 1200 mm - ()