Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, černý - W212-1200-450-00-70
search
Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, černý - W212-1200-450-00-70 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, černý - W212-1200-450-00-70 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, černý - W212-1200-450-00-70 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, černý - W212-1200-450-00-70 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, černý - W212-1200-450-00-70 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1200 x 450 mm, 917 W, černý - W212-1200-450-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W212-1200-450-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
450 mm
Tepelný výkon:
917 W
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Aurora je dekorativní radiátor, který spojuje moderní design s vysokou tepelnou účinností. Dosahuje výkonu 917 W při rozměrech 1200 x 450 mm, což zajišťuje efektivní vytápění interiérů. Vyroben ze oceli s černým povlakem RAL 9005, odolným proti korozi, dokonale ladí s moderními aranžmá. Univerzálnost a široká rozteč připojení zaručují snadnou montáž, a maximální provozní teplota 95 °C a pracovní tlak 0,4 Mpa zvyšují spolehlivost. Součástí balení jsou montážní doplňky.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 450 mm
Hloubka: 96 mm
Rozteč připojení: 104 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 21,61 kg
Kapacita: 10,4 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 917 W
Přípojky:
- 4xG ½″ z vrchu a spodní části na pravé nebo levé straně
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
450 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
96 mm
Tepelný výkon
917 W
Vzdálenost připojení
104 cm
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W212-1200-450-00-70
1200 mm
450 mm
917 W
Výška - 1200 mm - ()