Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, černý - W212-1800-450-00-70
search
Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, černý - W212-1800-450-00-70 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, černý - W212-1800-450-00-70 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, černý - W212-1800-450-00-70 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, černý - W212-1800-450-00-70 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, černý - W212-1800-450-00-70 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, černý - W212-1800-450-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W212-1800-450-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
450 mm
Tepelný výkon:
1347 W
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Aurora je dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 450 mm a výkonu 1347 W, ideální pro moderní interiéry. Vyrobený z oceli, pokrytý trvanlivým černým lakovaným povrchem RAL 9005 odolným proti korozi. Má boční připojení, univerzální stranovost a vertikální orientaci. Maximální pracovní teplota je 95 °C a pracovní tlak 0,4 Mpa. Součástí balení jsou montážní prvky, závěsy, zaslepovací zátky a odvzdušňovač. Toto je dokonalé spojení funkčnosti a elegance.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 450 mm
Hloubka: 96 mm
Rozteč připojení: 164 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Váha: 31,38 kg
Kapacita: 15 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 1347 W
Připojení:
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
450 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
96 mm
Tepelný výkon
1347 W
Vzdálenost připojení
164 cm
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W212-1800-450-00-70
1800 mm
450 mm
1347 W
Výška - 1800 mm - ()