Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, bílý - W212-1800-450-00-20
search
Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, bílý - W212-1800-450-00-20 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, bílý - W212-1800-450-00-20 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, bílý - W212-1800-450-00-20 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, bílý - W212-1800-450-00-20 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, bílý - W212-1800-450-00-20 Mexen Aurora dekorativní radiátor 1800 x 450 mm, 1347 W, bílý - W212-1800-450-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W212-1800-450-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
450 mm
Tepelný výkon:
1347 W
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Aurora je dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 450 mm a výkonu 1347 W. Vyrobený z odolné oceli, je odolný proti korozi a má vysoce kvalitní lakovanou povrchovou úpravu. Radiátor je dostupný v bílé barvě (RAL 9016) a poskytuje vynikající tepelnou účinnost při max. pracovní teplotě 95°C a pracovním tlaku 0,4 Mpa. Má univerzální boční připojení a vertikální orientaci. Sada obsahuje závěsy, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 450 mm
Hloubka: 96 mm
Rozteč připojení: 164 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 31,38 kg
Kapacita: 15 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 1347 W
Připojení:
- 4xG ½″ z vrchu a ze spodu z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
450 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
96 mm
Tepelný výkon
1347 W
Vzdálenost připojení
164 cm
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W212-1800-450-00-20
1800 mm
450 mm
1347 W
Výška - 1800 mm - ()