Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, bílý - W214-1600-360-00-20
search
Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, bílý - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, bílý - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, bílý - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, bílý - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, bílý - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, bílý - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, bílý - W214-1600-360-00-20 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, bílý - W214-1600-360-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W214-1600-360-00-20
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
1039 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Dallas je dekorativní radiátor o rozměrech 1600 x 360 mm. Elegantní bílá barva (RAL 9016) zajišťuje, že se ideálně hodí do každého interiéru. Vyrobeno z oceli, má trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi. Nabízí výkon ohřevu 1039 W a maximální provozní teplotu do 95°C. Je univerzální díky možnosti bočního a středového připojení. Sada obsahuje montážní prvky, utěsňovací zátky a odvzdušňovač, což usnadňuje instalaci a používání.
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 78 mm
Rozteč připojení:
- 156 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 27,14 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon ohřevu:
- 75/65/20 °C - 1039 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a spodní části na pravé nebo levé straně
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, utěsňovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
360 mm
Výška
1600 mm
Tepelný výkon
1039 W
Vzdálenost připojení
156 cm
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W214-1600-360-00-20
1600 mm
360 mm
1039 W