Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, černý - W214-1600-360-00-70
search
Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, černý - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, černý - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, černý - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, černý - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, černý - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, černý - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, černý - W214-1600-360-00-70 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, černý - W214-1600-360-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W214-1600-360-00-70
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
1039 W
Barva - Černá - ()
Mexen Dallas je elegantní dekorativní radiátor o rozměrech 1600 x 360 mm a výkonu 1039 W, ideální pro moderní interiéry. Vyrobený z odolné oceli v černé barvě (RAL 9005), je odolný proti korozi a má vysoce kvalitní lakový povlak. Univerzální design umožňuje boční nebo střední připojení. Radiátor je snadno instalovatelný, včetně závěsů a odvzdušňovače. Ideální volba pro ty, kteří oceňují funkčnost a estetiku.
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 78 mm
Rozteč připojení:
- 156 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 27,14 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 1039 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
360 mm
Výška
1600 mm
Tepelný výkon
1039 W
Vzdálenost připojení
156 cm
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W214-1600-360-00-70
1600 mm
360 mm
1039 W