Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, antracit - W214-1600-360-00-66
search
Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, antracit - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, antracit - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, antracit - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, antracit - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, antracit - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, antracit - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, antracit - W214-1600-360-00-66 Mexen Dallas dekorativní radiátor 1600 x 360 mm, 1039 W, antracit - W214-1600-360-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W214-1600-360-00-66
Výška:
1600 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
1039 W
Barva - Antracitová - ()
Mexen Dallas je dekorativní radiátor o rozměrech 1600 x 360 mm a výkonu 1039 W, ideální pro stylové interiéry. Jeho vysoká kvalita provedení a ocelová konstrukce zajišťují trvanlivost a odolnost proti korozi. Univerzální připojení (boční a středové) a vysoká tepelná účinnost dělají z něj vynikající volbu pro každou místnost. Elegantní antracitová barva a vertikální orientace přidávají moderní charakter. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 78 mm
Rozteč připojení:
- 156 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 27,14 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 1039 W
Přípoje:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a ze spodní části po pravé nebo levé straně
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
360 mm
Výška
1600 mm
Tepelný výkon
1039 W
Barva
Antracitová
Vzdálenost připojení
156 cm
Připojení
Boční , Střední
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W214-1600-360-00-66
1600 mm
360 mm
1039 W