Mexen FA-J1229 elektrická topná tyč 600 W, bílá - W959-0600-20
search
Mexen FA-J1229 elektrická topná tyč 600 W, bílá - W959-0600-20 Mexen FA-J1229 elektrická topná tyč 600 W, bílá - W959-0600-20 Mexen FA-J1229 elektrická topná tyč 600 W, bílá - W959-0600-20 Mexen FA-J1229 elektrická topná tyč 600 W, bílá - W959-0600-20 Mexen FA-J1229 elektrická topná tyč 600 W, bílá - W959-0600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W959-0600-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-J1229 elektrická topná tyč 600 W je spolehlivé zařízení pro vytápění, které nabízí mnoho užitečných funkcí. S bílým povrchem má zařízení celkovou délku 615 mm a délku topného prvku 540 mm. Má topný výkon 600 W a pracuje při napětí 230V/50 Hz. Díky LED displeji lze snadno kontrolovat provozní režim. Funkce jako Sensitive, Comfort, Smart, ECO a Anti-frost zajišťují přesná nastavení teploty, úsporu energie a možnost dálkového ovládání prostřednictvím aplikace.
Technické údaje:
Celková délka: 615 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topné tyče: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej zobrazující provozní režim
Dodatečné zabezpečení proti chodu na "sucho"
Topná tyč pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topné tyče:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 0°C-55°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve zvoleném hodinovém rozmezí
- Smart umožňuje nastavení týdenního harmonogramu provozu topné tyče
- ECO úspora energie prostřednictvím možnosti nastavení stálé teploty do 30°C
- Anti-frost ochrana proti zamrznutí při poklesu teploty pod 7°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
Smart
ECO
Proti mrazu
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
600 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W959-0600-20
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()