Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, bílý - W420H-060-070-00
search
Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, bílý - W420H-060-070-00 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, bílý - W420H-060-070-00 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, bílý - W420H-060-070-00 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, bílý - W420H-060-070-00 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, bílý - W420H-060-070-00 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, bílý - W420H-060-070-00
	Ocel Ocel
Vysoký tepelný výkon Vysoký tepelný výkon
Zvýšený hygienický standard Zvýšený hygienický standard
Index:
W420H-060-070-00
Výška:
600 mm
Barva:
Šířka:
700 mm
Tepelný výkon:
769 W
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 600 mm
Šířka (X): 700 mm
Hloubka: 103 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Provozní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Tepelný výkon:
- 55/45/20 °C 420 W
- 75/65/20 °C 769 W
- 90/70/20 °C 955 W
Přípojky:
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava - DIN 99500
Určeno pro prostory s vyššími hygienickými standardy
V sadě: úchyty, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Fotografie ukazují radiátor o rozměru 600 x 1200 mm.
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Vysoký tepelný výkon
Zvýšený hygienický standard
Lakýrnický povlak: DIN 99500
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
700 mm
Výška
600 mm
Hloubka
103 mm
769 W
Barva
Materiál
Ocel
Typ
20
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
55 cm
Připojení
Boční
Orientace
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Index:
W420H-060-070-00
600 mm
700 mm
769 W