Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, antracit - W420H-060-070-66
search
Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, antracit - W420H-060-070-66 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, antracit - W420H-060-070-66 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, antracit - W420H-060-070-66 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, antracit - W420H-060-070-66 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, antracit - W420H-060-070-66 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, antracit - W420H-060-070-66
Index:
W420H-060-070-66
Výška:
600 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
700 mm
Tepelný výkon:
769 W
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 600 mm
Šířka (X): 700 mm
Hloubka: 103 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 420 W
- 75/65/20 °C 769 W
- 90/70/20 °C 955 W
Přípoje:
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak - DIN 99500
Určený pro prostory s vyššími hygienickými standardy
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Fotografie ukazují radiátor o rozměru 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
700 mm
Výška
600 mm
Hloubka
103 mm
Tepelný výkon
769 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20,01%
Index:
W420H-060-070-66
600 mm
700 mm
769 W