Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, černý - W420H-060-070-70
search
Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, černý - W420H-060-070-70 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, černý - W420H-060-070-70 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, černý - W420H-060-070-70 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, černý - W420H-060-070-70 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, černý - W420H-060-070-70 Mexen CH20 Hygienický deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, černý - W420H-060-070-70
Index:
W420H-060-070-70
Výška:
600 mm
Barva:
Šířka:
700 mm
Tepelný výkon:
769 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 600 mm
Šířka (X): 700 mm
Hloubka: 103 mm
Rozteč připojení: 55 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Provozní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 420 W
- 75/65/20 °C 769 W
- 90/70/20 °C 955 W
Připojení:
- 4xG ½“ boční
Vysoce kvalitní, odolný povlak - DIN 99500
Určeno pro místnosti se zvýšenými hygienickými standardy
Včetně: závěsů, montážní sady, zátky a odvzdušňovače
Fotografie zobrazují radiátor o rozměru 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
700 mm
Výška
600 mm
Hloubka
103 mm
Tepelný výkon
769 W
Návod k obsluze
20,01%
Index:
W420H-060-070-70
600 mm
700 mm
769 W