Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, černý - W115-1005-550-2300-70
search
Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, černý - W115-1005-550-2300-70 Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, černý - W115-1005-550-2300-70 Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, černý - W115-1005-550-2300-70 Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, černý - W115-1005-550-2300-70 Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, černý - W115-1005-550-2300-70 Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, černý - W115-1005-550-2300-70 Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, černý - W115-1005-550-2300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W115-1005-550-2300-70
Výška:
1005 mm
Barva:
Šířka:
550 mm
Tepelný výkon:
300 W
Barva - Černá - ()
Elektrický radiátor Mexen Jari nabízí vynikající kombinaci funkčnosti a stylu díky černé ocelové konstrukci o rozměrech 1005 x 550 mm. Zařízení má výkon 300 W a 12 topných tyčí, což zajišťuje efektivní vytápění místností. Radiátor je vybaven dotykovým LED displejem a termostatem, který udržuje požadovanou teplotu. Dále funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu od 40°C do 65°C, a funkce Comfort umožňuje sušení ve vybraném čase. Korelace zabezpečení jako ochrana IP44 a dětská pojistka zaručuje bezpečné používání. V balení se nacházejí všechny montážní prvky, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1005 mm
Šířka: 550 mm
Hloubka: 75 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,5 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 12
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu „nasucho“
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoká kvalita, odolná povrchová úprava odolná proti korozi
Pro správnou funkci radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s nemrznoucí kapalinou
Součástí balení: závěsy, instalační sada a krycí zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit topnou teplotu v rámci zvoleného časového úseku
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
550 mm
Výška
1005 mm
Hloubka
75 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W115-1005-550-2300-70
1005 mm
550 mm
300 W