Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, černý - W115-1005-550-00-70
search
Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, černý - W115-1005-550-00-70 Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, černý - W115-1005-550-00-70 Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, černý - W115-1005-550-00-70 Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, černý - W115-1005-550-00-70 Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, černý - W115-1005-550-00-70 Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, černý - W115-1005-550-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W115-1005-550-00-70
Výška:
1005 mm
Barva:
Šířka:
550 mm
Tepelný výkon:
339 W
Barva - Černá - ()
Mexen Jari je moderní dekorativní koupelnový radiátor, který kombinuje styl a funkčnost. S rozměry 1005 x 550 mm a vyhřívacím výkonem 339 W je ideální pro poskytování tepla v koupelně. Díky černé barvě RAL 9005 a ocelové konstrukci dodá eleganci každému interiéru. Vyznačuje se vysoce kvalitní lakovou vrstvou odolnou proti korozi, což zajišťuje dlouhou životnost produktu. Navíc je radiátor kompatibilní s topnými tělesy, což zvyšuje jeho funkčnost. Sada obsahuje vše potřebné k montáži.
Technické údaje:
Výška: 1005 mm
Šířka: 550 mm
Hloubka: 75 mm
Vzdálenost připojení: 8 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Váha: 6,56 kg
Kapacita: 3,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Vyhřívací výkon:
- 75/65/20 °C - 339 W
Přípojky:
- 4xG ½″ středové
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná laková vrstva odolná proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, ucpávkové zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
550 mm
Výška
1005 mm
Hloubka
75 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
Tepelný výkon
339 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
8 cm
Připojení
Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W115-1005-550-00-70
1005 mm
550 mm
339 W