Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, bílý - W115-1005-550-00-20
search
Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, bílý - W115-1005-550-00-20 Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, bílý - W115-1005-550-00-20 Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, bílý - W115-1005-550-00-20 Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, bílý - W115-1005-550-00-20 Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, bílý - W115-1005-550-00-20 Mexen Jari dekorativní koupelnový radiátor 1005 x 550 mm, 339 W, bílý - W115-1005-550-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W115-1005-550-00-20
Výška:
1005 mm
Barva:
Šířka:
550 mm
Tepelný výkon:
339 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Jari je dekorativní koupelnový radiátor, který dokonale spojuje funkčnost s elegantním designem. Nabízí topný výkon 339 W, což zajišťuje tepelný komfort v každé koupelně. Radiátor o rozměrech 1005 x 550 mm, vyrobený z vysoce kvalitní oceli, je pokryt trvanlivým, antikorozním lakem. Jeho bílá barva (RAL 9016) se dokonale hodí do moderních interiérů. Díky možnosti instalace topné tyče a odolnosti vůči vysoké teplotě (max 95 °C) je výrobek praktický a bezpečný. Sada obsahuje všechny potřebné montážní prvky.
Technické údaje:
Výška: 1005 mm
Šířka: 550 mm
Hloubka: 75 mm
Rozteč připojení: 8 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,56 kg
Objem: 3,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 339 W
Připojení:
- 4xG ½″ centrální
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavíratelné zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
550 mm
Výška
1005 mm
Hloubka
75 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
Tepelný výkon
339 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
8 cm
Připojení
Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W115-1005-550-00-20
1005 mm
550 mm
339 W