Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, bílý - W115-1005-550-2300-20
search
Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, bílý - W115-1005-550-2300-20 Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, bílý - W115-1005-550-2300-20 Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, bílý - W115-1005-550-2300-20 Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, bílý - W115-1005-550-2300-20 Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, bílý - W115-1005-550-2300-20 Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, bílý - W115-1005-550-2300-20 Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, bílý - W115-1005-550-2300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W115-1005-550-2300-20
Výška:
1005 mm
Barva:
Šířka:
550 mm
Tepelný výkon:
300 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Jari je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1005 x 550 mm, ideální pro každý interiér díky elegantní, bílé vrstvě laku odolné proti korozi. Vyroben z trvanlivé oceli, nabízí topný výkon 300 W a obsahuje 12 topných tyčí. Dotykové ovládání pomocí LED displeje umožňuje přesnou kontrolu teploty a funkce jako Sensitive a Comfort usnadňují přizpůsobení potřebám. Bezpečnost zajišťuje dětský zámek a ochrana proti provozu "nasucho".
Technické údaje:
Výška: 1005 mm
Šířka: 550 mm
Hloubka: 75 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,5 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 12
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Úroveň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má sušicí možnost, která umožňuje nastavit vytápění v zvolené časové škále
- Dětský zámek umožňuje blokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
550 mm
Výška
1005 mm
Hloubka
75 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W115-1005-550-2300-20
1005 mm
550 mm
300 W