Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, antracit - W630H-030-300-66
search
Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, antracit - W630H-030-300-66 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, antracit - W630H-030-300-66 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, antracit - W630H-030-300-66 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, antracit - W630H-030-300-66 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, antracit - W630H-030-300-66 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, antracit - W630H-030-300-66
	Ocel Ocel
Vysoký tepelný výkon Vysoký tepelný výkon
Zvýšený hygienický standard Zvýšený hygienický standard
Index:
W630H-030-300-66
Výška:
300 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
2617 W
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 164 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálků: 33,3 mm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Provozní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Tepelný výkon:
- 55/45/20 °C 1427 W
- 75/65/20 °C 2617 W
- 90/70/20 °C 3249 W
Připojení:
- 2xG ½″ zespodu zprava
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povlak - DIN 99500
Určeno pro prostory se zvýšenými hygienickými standardy
V sadě: závěsy, montážní sada, záslepky, odvzdušňovač a ventilová vložka
Fotky ukazují radiátor o rozměru 600 x 1200 mm.
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Vysoký tepelný výkon
Zvýšený hygienický standard
Lakýrnický povlak: DIN 99500
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
164 mm
2617 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Typ
30
Síla montáže
Pravá
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Index:
W630H-030-300-66
300 mm
3000 mm
2617 W