Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, černý - W630H-030-300-70
search
Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, černý - W630H-030-300-70 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, černý - W630H-030-300-70 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, černý - W630H-030-300-70 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, černý - W630H-030-300-70 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, černý - W630H-030-300-70 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 2617 W, černý - W630H-030-300-70
Index:
W630H-030-300-70
Výška:
300 mm
Barva:
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
2617 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 164 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Provozní teplota: max 110 °C
Maximální provozní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 1427 W
- 75/65/20 °C 2617 W
- 90/70/20 °C 3249 W
Připojení:
- 2xG ½″ zespodu vpravo
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava - DIN 99500
Určen pro prostory se zvýšenými hygienickými standardy
Obsah balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zástrčky, odvzdušňovač a ventilová vložka
Fotografie zobrazují radiátor o rozměru 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
164 mm
Tepelný výkon
2617 W
Návod k obsluze
20%
Index:
W630H-030-300-70
300 mm
3000 mm
2617 W