Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1600 x 600 mm, dolní středové připojení, 1191 W, černý - W6VS20SL-160-060-70
search
Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1600 x 600 mm, dolní středové připojení, 1191 W, černý - W6VS20SL-160-060-70 Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1600 x 600 mm, dolní středové připojení, 1191 W, černý - W6VS20SL-160-060-70 Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1600 x 600 mm, dolní středové připojení, 1191 W, černý - W6VS20SL-160-060-70 Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1600 x 600 mm, dolní středové připojení, 1191 W, černý - W6VS20SL-160-060-70 Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1600 x 600 mm, dolní středové připojení, 1191 W, černý - W6VS20SL-160-060-70 Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1600 x 600 mm, dolní středové připojení, 1191 W, černý - W6VS20SL-160-060-70 Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1600 x 600 mm, dolní středové připojení, 1191 W, černý - W6VS20SL-160-060-70
Index:
W6VS20SL-160-060-70
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
1191 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 1600 mm
Šířka (X): 600 mm
Hloubka: 70 mm
Virtuální rozteč: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černý RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Výkon topného tělesa:
- 55/45/20 °C 624 W
- 75/65/20 °C 1191 W
- 90/70/20 °C 1500 W
Připojení:
- 2xG ½" dolní středové
- 4xG ½" boční
Vysoce kvalitní, trvalý lakovaný povrch - DIN 99500
Včetně: závěsné prvky, montážní sada, zátky a odvzdušňovací ventil
Fotografie zobrazují radiátor v rozměru 600 x 1800 mm.
Lakýrnický povlak: DIN 99500
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
600 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
70 mm
Tepelný výkon
1191 W
Návod k obsluze
20%
Index:
W6VS20SL-160-060-70
1600 mm
600 mm
1191 W